Oferty pracy

Energotest-Diagnostyka Sp. z o.o.

Nowoczesna firma inżynierska specjalizująca się w badaniach diagnostycznych oraz pomiarach maszyn i urządzeń elektroenergetycznych na potrzeby energetyki zawodowej i przemysłu ogłasza nabór na stanowiska:

1) Technik/Inżynier ds. pomiarów elektrycznych

Zakres obowiązków:
– wykonywanie pomiarów elektrycznych
– tworzenie i opracowywanie protokołów pomiarowych
– obsługa aparatury pomiarowej

Wymagania:
– wykształcenie średnie zawodowe (absolwenci techników) lub wyższe
– wiedza techniczna z zakresu elektryki (maszyny elektryczne, sieci elektroenergetyczne)
– umiejętność czytania dokumentacji technicznej
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku wraz uprawnieniami elektrycznymi E
– umiejętność pracy w zespole
– chęć i umiejętności przyswajania nowej wiedzy
– prawo jazdy kat. B
– umiejętność obsługi komputera oraz programów z pakietu MS Office
– znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
– ubezpieczenie grupowe
– prywatną opiekę medyczną
– kartę MultiSport
– pracę stacjonarną w godzinach 7-15

Miejsce pracy:
– Siedziba firmy – ul. Elektrowniana 25, 45-920 Opole (teren Elektrowni Opole)

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia w postaci CV na adres plawrowski@energotest-diagnostyka.pl z dopiskiem „Rekrutacja”.

Jednocześnie informujemy, że kontaktować będziemy się tylko wybranymi kandydatami.

W treści przesłanych dokumentów prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Oświadczam również, że zapoznałem się z przysługującymi mi prawami związanymi z przetwarzaniem moich danych osobowych.”

2) Asystentka/Sekretarka zarządu
Asystent/Sekretarz zarządu

– obsługa administracyjna sekretariatu
– obsługa wewnętrznej i zewnętrznej korespondencji (elektronicznej i tradycyjnej)
– odbieranie telefonów
– kompletowanie i wypełnianie dokumentów ofertowych i delegacyjnych
– współpraca z innymi pracownikami firmy pod kątem tworzenia ofert handlowych
– dbanie o podstawowe zaopatrzenie biura

Wymagania:
– wykształcenie wyższe na kierunku administracja
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość zagadnień kadrowych
– biegła obsługa pakietu MS Office
– komunikatywność i wysoka kultura osobista
– mile widziana podstawowa znajomość zagadnień technicznych

Oferujemy:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia w postaci CV na adres plawrowski@energotest-diagnostyka.pl z dopiskiem „Rekrutacja”.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy

Administrator danych:

Energotest-Diagnostyka Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul.Elektrowniana 25

Cele przetwarzania:

  • ocena kwalifikacji kandydata do pracy w Energotest-Diagnostyka Sp. z o.o. na stanowisku zdefiniowanym w dokumentacji procesu rekrutacji;
  • ocena zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy w Energotest-Diagnostyka Sp. z o.o. na stanowisku zdefiniowanym w dokumentacji procesu rekrutacji;
  • wybór odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób do zatrudnienia.

Podstawy prawne przetwarzania:

  • obowiązek prawny;
  • umowa o pracę;
  • Twoja zgoda;
  • nasz uzasadniony interes.

Odbiorcy danych – Podmioty przetwarzające dane w imieniu administratora:

Prawa związane z przetwarzaniem danych:

  • prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych;
  • prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania;
  • inne prawa określone w informacji szczegółowej.

Kliknij i dowiedz się więcej na temat przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy przez Energotest-Diagnostyka sp. z o.o.